— O nás —

Jirka

Mám to štěstí, že můžu žít v krásné krajině Českosaského Švýcarska. Na zdejších skalách trávím většinu volného času. O dovolených vyrážím za lezením, ferratami a turistikou do Alp a Tater, mám rád přechody balkánských pohoří, treking, MTB, v zimě běžky v českých horách. S lezením jsem začal relativně pozdě. Trochu jsem se bál výšek, dokonce jsem si myslel, že mám závratě. Tyto pocity se mi však podařilo i díky pomoci zkušených lezců překonat. V roce 2017 jsem absolvoval kurz instruktora skalního lezení MŠMT. Jsem takovým důkazem, že pohybovat se ve výškách  může téměř každý. Rád překonávám výzvy a  těší mě, pokud můžu jiným pomoci s jejich zdoláváním. Čas strávený s lidmi na skalách je pro mě radostí.  Jsem zaměstnán jako strojvedoucí ČD.Lenka

Na Děčínsku žiju od narození. Cestování do dalekých krajů a kultur je fajn, ale někdy žasnete, kolik úžasných věcí k prozkoumávání je ve vašem nejbližším okolí. Vždy mě bavilo o těchto výpravách vyprávět svým kamarádům, známým a nějak jim zprostředkovat stejný zážitek. Nové informace a inspiraci hledám u různých zdrojů.    V roce 2015 jsem absolvovala kurz Průvodce přírodou, který pořádalo České Švýcarsko o.p.s, dále se celkem pravidelně účastním vzdělávacích akcí zaměřených na environmentální pedagogiku, využití cizích jazyků, česko-německé vztahy a paměť krajiny severočeského pohraničí.  Pracuji v sociální sféře, momentálně jsem však na rodičovské dovolené.

Vybavení nejen pro lezení pořizujeme v kvalitním a přitom levném e-shopu ECstore.cz.


Naším hlavní prioritou je bezpečnost, lezeme vždy tak, aby se nikomu nic nestalo. Chováme se však zodpovědně, proto jsme pojištěni u České pojišťovny.